Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Tekron Güvenlik Ve Alarm Sistemleri

Tekron Güvenlik

Tekron Logo

Tekron Güvenlik olarak, "Vira!" dedik ve yola çıktık. İşimizin önemini biliyor, güvenliğinizin önceliğimiz olduğunu garanti ediyoruz.

Kalite, uygun fiyat, hızlı servis ve tam destek ilkeleriyle hareket ediyoruz. Amacımız sadece bir güvenlik tedarikçisi olmak değil; standartları belirleyen, pazarı yönlendiren, bayilerimize ve son kullanıcılarımıza öncelik veren, yenilikçi bir marka olmaktır. Kaliteden asla taviz vermeden, en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede tedarik edeceğiniz ürünlerimizle tam destek sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Tekron olarak, pazarın ihtiyaçlarını yakından takip eden on yılı aşkın sektör tecrübesine sahip bir Satış Ekibimiz bulunmaktadır. Her bütçe ve ihtiyaca hitap edecek ürünleri sizlere ulaştırırken, uzman teknik destek ekibimiz her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacaktır. Ürün yelpazemiz pazarın en popüler ürünleriyle sınırlı kalmayıp, her ihtiyaca uygun çeşitlilik sunarak pazarı renklendiriyoruz.

Piyasayı iyi analiz ediyor, sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Cihazlarımızın suç önlemede ve aydınlatmada yardımcı olduğunu ifade etmekle gurur duyuyoruz. Ülkemizi ve yaptığımız işi büyük bir sevgiyle benimsiyoruz. En çok satan veya en çok kazanan olmaktan ziyade, kalite konusunda akla gelen ilk marka olmayı hedefliyoruz. Bizim için birincilik, işte tam da bu demektir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.