Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Merhaba!

Tekron Güvenlik olarak “Vira!” dedik ve yola çıktık. İşimizin önemini biliyor, güvenliğinizin önceliğimiz olduğunu garanti ediyoruz.


A Kalite + Uygun Fiyat + Hızlı Servis + Tam Destek

Pazardaki “bir başka güvenlik tedarikçisi” olmak için değil; standartları geliştiren, hedefleri belirleyen, pazara hükmeden, bayisini ve son kullanıcısını gözeten, yenilikçi bir marka olmak için geliyoruz ve söz veriyoruz … Kaliteden asla taviz vermeden, en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede tedarik edeceğiniz ürünlerimizin tam destekle arkasında duracağız.


Her İhtiyaca Bir Tekron !

Pazarın bütün ihtiyaçlarını yakından takip eden, sektör tecrübesi on yılları aşkın Satış Ekibimiz; her bütçe ve ihtiyaca hitap edecek ürünleri sizlere ulaştırırken, uzman teknik destek ekibimiz her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacak. Ürün gamı pazarın en çok koşanlarıyla sınırlı genel profilden uzağız; tam aksine her ihtiyacınıza karşılık bulabileceğiniz bir yelpaze ile pazara renk getiriyoruz.


Hayal Değil Hedef !

Piyasayı iyi okuyor, etüt ediyor, dersimize iyi çalışıyoruz. “Bir yerlerde bizim cihazlarımız bir suçu engelliyor ya da bir suçun aydınlatılmasında yardımcı oluyor” cümlesinden iftihar ediyoruz. Çünkü biz bu ülkeyi ve yaptığımız işi çok seviyoruz. ve pazarın en çok satanı/en çok kazananı değil; kalite denildiğinde ilk akla geleni olmak istiyoruz. Birincilikten anladığımız işte bu…

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.